Вітання з Днем студента

Дорогі друзі – студенти й студентки перекладачі!

Щиро вітаємо з Міжнародним Днем студента!
17 листопада має особливе значення для студентів усього світу. Це свято об’єднує молодих людей усіх закладів освіти. Студентські роки – найяскравіший період у житті кожного. Нехай він запам’ятається вам не лише навчанням, а й захоплюючими студентськими буднями! Нехай будь-які справи будуть до снаги і приносять позитивний результат.
У вас все ще попереду, перед вами відкриваються широкі перспективи. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.
Ми дуже щасливі, що маємо змогу працювати серед молоді. Ваша креативність, ідеї та погляди мотивують і надихають!
Бажаємо усім студентам здоров’я, успіхів, творчого натхнення у навчанні та житті! Здійснення усіх мрій! Нехай назавжди залишиться з вами радість чудових студентських років!
Зі щирою повагою та любов’ю
викладачі кафедри германської філології та перекладознавства