Співпраця з California State University Stanislaus

В 2 семестрі  2021-2022 навчального року в рамках співпраці з університетом Станіслаус, Каліфорнія, США, старший викладач Дмитрошкін Денис Едуардович та професор каліфорнійського університету Карен Зандарскі проводили спільні заняття з дисципліни “Introduction to Literature”.

Метою співпраці є обмін досвідом та методикою навчання, а також практика англійської мови із носіями.

Під час занять студенти мали змогу практикувати англійську мову, ознайомитися із специфікою проведення занять в США, співпрацювати та вести дискусії із студентами з Америки та розповідати про культуру, життя, традиції та світогляд українців.

Надалі плануємо продовжити та розширити співпрацю з університетом Станіслаус задля якісної підготовки перекладачів.