Участь у програмі міжнародної академічної мобільності

Магістрантка Марина Гаврилюк та студентка другого року навчання бакалаврату Ірина Зелінська беруть участь у програмі академічної мобільності, що реалізується Erasmus+ Credit Mobility (факультет регіонального розвитку і міжнародних відносин (Faculty of Regional Development and International Studies), Університет імені Грегора Менделя (Mendel University in Brno), Чеська Республіка (the Czech Republic)).

Студентки навчаються, а також працюють в деканаті факультету регіонального розвитку і міжнародних відносин, допомагаючи організувати екзаменаційний процес.

У вільний від навчання час Марина й Ірина допомагають у волонтерському центрі українцям, які через військові дії в Україні тимчасово перебувають в Чехії, проводять тренінги для дітей і підлітків про заходи боротьби із стресом, speaking clubs для діток-біженців, організовують кіновечори й літературні читання.