Вітаємо випускників-бакалаврів 2022

Дорогі випускники-бакалаври!

Колектив кафедри германської філології та перекладознавста щиро вітає вас з цією знаменною та чудовою подією  – отриманням дипломів!

Ви – наші випускники, талановиті та амбіційні, цілеспрямовані та креативні, були і є гордістю нашої кафедри. Ми віримо в кожного з вас! Бо, не зважаючи на світові виклики, нові умови навчання, ви впевнено та непохитно крокували до своєї мрії й досягли її.

Шановні дипломовані фахівці, бажаємо вам не зупинятися на досягнутому й обов’язково здобути другий рівень вищої освіти за освітньо-професійною програмою магістратури, результатом якого стануть нові професійні здобутки та успішна кар’єра.

Бажаємо вам оптимізму, творчої наснаги, миру, добра та віри у власні сили, впевненості й рішучості, успішного складання вступних випробувань в магістратуру!