Зустріч із перекладачем-синхроністом

Усний синхронний переклад – це серйозний виклик  (challenge) для фахівця. Тому ми запросили відомого в Україні професіонала, перекладача – синхроніста Євгена Станіславовича Лобанова провести лекцію з основ усного перекладу для студентів 4 та молодших курсів.

Євген Лобанов був гостем нашої кафедри три роки тому. Тоді він не лише провів лекцію офлайн на кафедрі, але й дав майстер-класи для студентів старших курсів, зокрема у лінгафонній аудиторії 308. Теперішні випускники магістри Віталій Яцишин, Ілона Прокіна, Олексадр Троян брали активну участь у заняттях.

19 грудня 2023 року лекція відбулась онлайн. Євген Лобанов розповів про свій професійний шлях до роботи синхроністом, поділився досвідом роботи в якості фрілансера, навів цікаві приклади зі свого досвіду.

У другому семестрі Євген Лобанов буде викладати у Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса у Вінниці, недалеко від нас. Будемо раді бачити його знову у нас на кафедрі з лекціями і майстер-класами офлайн!