Участь здобувачів освіти у міжнародних онлайн-вебінарах

У Хмельницькому національному університеті з 18 по 22 жовтня відбулися три міжнародних вебінари за участю представників ХНУ та Європейського університету (м. Тбілісі, Грузія).

Бакалаври й магістри спеціальності 035 Філологія. Спеціалізація 035.04 – германські мови та літератури (переклад включно) активно долучилися до участі у вебінарах, які проводилися англійською мовою й стосувалися політичного устрою України та Грузії. Участь у заходах сприяла формуванню активної громадянської позиції та розвитку соціо-культурної компетентності здобувачів освіти, оскільки політичні системи є однією із тем дисципліни «Комунікативні стратегії», а також навчальним планом підготовки майбутніх перекладачів передбачено вивчення дисципліни «Громадсько-політичний переклад».

Розпочалася зустріч із вітальних слів проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професора Катерини Скиби та керівника офісу міжнародних зв’язків Європейського університету Татії Долідзе.

Від Європейського університету доповідачами виступили: Ніно Долідзе, виконавчий директор міжнародного товариства чесних виборів та демократії, запрошений викладач; Гіоргій Мчедлішвілі кандидат політичних наук, доцент; Мікеіл Шавтваладзе – кандидат політичних наук, запрошений викладач. Хмельницький національний університет представляла Ольга Заславська, кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародної комунікації та політології. Модерували зустрічі Вадим Басистий, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків (Хмельницький національний університет) та Татія Долідзе, керівник офісу міжнародних зав’язків (Європейський університет).

В кінці кожного вебінару була передбачена Q&A сесія, тож усі учасники мали змогу отримати відповіді на поставлені запитання.

Щиро дякуємо організаторам та спікерам за корисний досвід та нові знання!