2-й Студентський науковий коктейль

У грудні 2019 року студенти ФПА-2019-1 взяли участь у конференції під назвою ‘Студентський науковий коктейль’, яка проводилася на кафедрі філософії та соціально-гуманітарних наук. Другий «СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ КОКТЕЙЛЬ» – щорічний науковий захід факультету міжнародних відносин. Запросила студентів Заславська Ольга Олександрівна, яка в той час викладала в них дисципліну ‘Громадянське суспільство’. Декілька студентів підготували доповіді і виступили під час конференції, ще декілька просто відвідали захід із метою послухати. Конференція була доволі цікавою та цілком актуальною, адже доповіді стосувалися сучасних проблем, не тільки політичних, а й суспільних – були підняті питання про булінг і вплив музики, кіно та соціальних мереж на людину.