До Дня Європи в Україні Віртуальна подорож країнами Євросоюзу

Щорічно у третю суботу травня в Україні, починаючи з 2003 року, згідно з Указом Президента України, відзначають День Європи. Для українців – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Цього року свято відзначається 15 травня.

Напередодні святкування Дня Європи студенти факультету міжнародних відносин група ФПА-19-1 (“Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)“) разом з професором кафедри германської філології та перекладознавства Долинським Євгеном Володимировичем здійснили віртуальну подорож країнами Євросоюзу.

Для організації заходу, студенти підготували тематичні презентації про країни Європейського союзу, висвітлювалася актуальна інформація. Головний акцент був зроблений на офіційні мови цих країн та їхнє розповсюдження у світі.

У ході екскурсії та презентації розроблених студентами матеріалів, обговорювалися питання створення Європейського Союзу та НАТО, а також найбільш відвідувані міста Європи.

Нижче подано фотографії заходу та презентації країн.

Презентації заходу

Кафедра германської філології та перекладознавства