Конкурс на навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ в Лейпцизькому університеті

До уваги студентів-бакалаврів 2 та 3 курсів, а також магістрів 1 року навчання!

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом осіннього семестру  2024/2025 навчального року в Лейпцизькому університеті (Німеччина).

Сайт Університету

Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту – 1 квітня 2024 року.

Спеціальності: німецька філологія, переклад з німецької, галузевий переклад з німецької та англійської, міжкультурна германістика.

Претенденти на стипендію мають подати такі документи німецькою або англійською мовою:

1. CV у форматі EUROPASS.
  2. Мотиваційний лист (до 1 сторінки), який має містити відповіді на такі питання:
    – Чому Ви бажаєте стати учасником програми Еразмус+?
    – Як навчання у Лейпцизькому університеті зможе вплинути на реалізацію Ваших життєвих цілей?
    – Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути?
    – Чому Ви були б гідним представником від ХНУ для участі в обміні?
  3. Learning Agreement (Table A and B), підписаний академічним координатором або завідувачем кафедри.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися у Відділ міжнародних зв’язків.