“Baza Talks” – дебати студентів третього курсу у форматі ток-шоу

24 травня 2021 року були проведені дебати англійською мовою зі студентами третього курсу спеціальності Германська філологія та перекладозвнавство (переклад включно). Ініціювала такий захід завідувач кафдери Бойко Юлія Петрівна, а організатором виступив викладач Дмитрошкін Денис Едуардович. Темою дебатів була ситуація із короновірусом у нашій країні та ефективність/нефективність дій уряду та суспільства у напрямку запобігання та боротьби із пандемією.
Студенти активно дискутували та висловлювали свої точки зору. Найгостріша дискусія точилася при обговоренні питань доцільності введення локдауну та вакцинації. Учасники дебатів вміло обгрунтовували свої думки та сперечалися зі своїми опонентами.
В кінці дебатів були підведені підсумки.
Даний захід став хорошою формою розвитку комунікативних навичок спілкування англійською мовою та започаткував традицію проведення таких заходів на кафедрі щорічно.