Дебати серед студентів 3 курсу групи ФПА-18-1 на тему Covid-19

Сьогодні 24.05 пройшли дебати серед студентів 3 курсу групи ФПА-18-1 на тему Covid-19. Усі учасники активно брали участь в обговорені таких питаннь, як власне відношення до цього захворювання, локдаун, масковий режим та ін. До обговорення цієї теми активно долучилися викладачі кафедри германської філології та перекладознавства, а також куратор групи ФПА-18-1 Дмитрошкін Денис Едуардович. Який також відповідав за проведення цього заходу.

В результаті дискуссії, учасники погодилися, що не зважаючи на поширення інформації стосовно COVID – 19, ЗМІ не завжди відображать реальне становище справ, часто нагнітають ситуацію. Хотілося б, щоб у нашому суспільстві люди дотримувалися не тільки санітарно-гігієнічних заходів, знаходячись на карантині, а й поширювали правдиву інформацію, яка б відповідала реальному стану подій у нашій країні. Інформаційна гігієна як і регулярне миття рук, знижує ризик захворювання або, хоча б, допомагає запобігти негативним психо-соматичним проявам на індивідуальному рівні.