І Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Міжкультурна комунікація та переклад: напрями, пріорітети та перспективи”

16-17 квітня 2024 року відбулася

Перша Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація та переклад: напрями, пріоритети та перспективи», яку організувала кафедра практики іноземної мови та перекладознавства Хмельницького національного університету за ініціативою зав. кафедри професора Юлії БОЙКО

Наукова конференція спрямована на підтримку і розвиток наукової діяльності здобувачів вищої освіти, виявлення інтелектуальних і творчих здібностей, формування у них зацікавленості до науково-дослідної роботи, навичок публічного виступу, вміння захищати свої наукові напрацювання та вирішувати практичні завдання. Метою конференції є виявлення наукового і творчого потенціалу молоді, забезпечення спілкування щодо вільного обміну думками, стимулювання та підтримка наукової діяльності, сприяння успішному кар’єрному старту й професійному зростанню, підвищення ефективності самостійної роботи.

З вітальним словом до учасників звернулася д.філол.н., професор, зав. кафедри Юлія БОЙКО, яка акцентувла увагу на важливості такого наукового заходу.

У конференції взяли участь здобувачі освіти провідних університетів України.

Щиро дякуємо здобувачам освіти та їхнім науковим керівникам за участь у конференції!