Листи послам Великої Британії та США

У ці дні сумні дати і події відбуваються у дружніх нам країнах – Великій Британії та США. У Великій Британії пішла з життя королева Єлизавета, символ країни 20 століття. Сполучені Штати Америки відзначають 21-у річницю трагічних подій – терактів 11 вересня. Студенти 2  курсу та викладачі кафедри германської філології та перекладознавства написали листи послу Великої Британії в Україні Мелінді Сіммонс та послу США у нашій державі Бріджіт Брінк, в яких висловили співчуття народам цих країн, а також велику подяку дипломатам, керівникам і урядам цих держав за значну допомогу і підтримку у війні з путінською росією. Від викладачів листи підписали зав. кафедри, професор Юлія Бойко та професор Олександр Ємець, від студентів – староста 2 курсу гр. ФПА-21-1 Любов Магась.