Магістри діляться досвідом зі студентами молодших курсів

17 листопада в рамках відзначення Міжнародного дня студента, була проведена зустріч студентів молодших курсів зі студентами-магістрами.

Під час зустрічі присутні обговорили студентське життя на спеціальності, поділилися життєвими ситуаціями, що траплялися з ними під час навчання, розповідали про курйози, смішні випадки, пов’язані з навчанням. Особливо цікавою ця зустріч стала для студентів, які, у зв’язку з карантином, досі не відчули справжнього студентського життя, однак почули із перших уст про специфіку навчання в аудиторіях, життя в групі, дозвілля студентів на нашій кафедрі.

Студенти молодших курсів отримали корисні поради щодо навчання. Запрошені магістри поділилися своїм досвідом у вивченні іноземних мов, дали практичні поради для опанування тих чи інших тем, поділилися специфічними моментами у виконанні перекладу та розповіли про труднощі, що можуть виникнути перед студентами молодших курсів.

Розповіді магістрів супроводжувались жвавим обговоренням почутого. Багато студентів ділилися своїми враженнями та порадами, що зробило зустріч більш насиченою та інформативною. Всі залишилися дуже задоволеними такою зустріччю, дізнались багато нового та підкреслили для себе важливі аспекти в професії перекладача.

Цей захід дав можливість студентам із різних курсів ближче познайомитися один з одним,  став хорошим засобом для згуртування всіх студентів та першим кроком для об’єднання у велику родину майбутніх перекладачів.