Наша студентка – серед переможців міжнародного конкурсу перекладачів

Вікторія КОРУНЯК, студентка другого року навчання, посіла 3 місце на VІ-му Міжнародному студентському конкурсі перекладу “ПЕРЕКЛАД ЯК ЗАСІБ АКТУАЛІЗАЦІЇ ЕТНОМОВНИХ КАРТИН СВІТУ” (викл. «Практики перекладу» – доц. Ольга ТАРАСОВА).

22 квітня 2022 р. на базі факультету іноземної філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулося підведення підсумків із визначенням переможців VІ-го Міжнародного студентського конкурсу перекладу “ПЕРЕКЛАД ЯК ЗАСІБ АКТУАЛІЗАЦІЇ ЕТНОМОВНИХ КАРТИН СВІТУ” у рамках лінгвокультурного проекту “Міжкультурна комунікація і перекладознавство: точки дотику та перспективи розвитку” (організатор: кафедра прикладної лінгвістики, порівняльного мовознавства та перекладу).

Конкурс на найкращий переклад було оголошено за 4 номінаціями:

номінація 1 – кращий переклад англійського поетичного твору на українську;

номінація 2 – кращий переклад українського поетичного твору на англійську;

номінація 3 – кращий переклад українського музичного хіта на англійську;

номінація 4 – кращий переклад англійського музичного хіта на українську.

Метою таких конкурсів є привернути увагу молоді до вивчення іноземних мов, заохотити та підтримати її у виборі перекладу як сфери професійної діяльності, побудувати й зміцнити молодіжну спільноту мовних фахівців, а також створити платформу самовираження та особистісного зростання за допомогою альтернативних джерел навчання.

Загальна кількість заявок склала 85. Серед учасників – студенти з 15 закладів вищої освіти України, Великої Британії, Німеччини і Польщі.

Список переможців https://fif.npu.edu.ua/images/FOTO/departments/kfmpmp/2_2022_konkurs/List_2022_st.pdf

Збірка кращих перекладів учасників конкурсу https://fif.npu.edu.ua/images/FOTO/departments/kfmpmp/2_2022_konkurs/Zbirka_2022_st.pdf

Щиро радіємо успіху нашої талановитої студентки! Сердечно вітаємо з перемогою у цій знаменній події, що підтверджує високий рівень знання англійської мови і є важливим кроком до майбутніх досягнень!