Настя Захарчук знову серед переможців

Гарні новини для кафедри германської філології та перекладознавства та факультету міжнародних відносин!

Анастасія Захарчук , студентка 3 курсу спеціальності ” Германські мови і літератури ( переклад включно ) “ посіла високе друге місце у 2-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі ” Германські мови “.

Конкурс проходив на базі Київського національного лінгвістичного університету, одного з найкращих лінгвістичних вишів в Україні.

Нагадаємо, що і в минулому році Настя посіла друге місце на конкурсі наукових робіт з перекладу, який відбувався у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Обидва рази науковим керівником А.Захарчук був доцент кафедри О.В.Ємець. Вітаємо з перемогою !