Науково-методичний семінар “ТРАНСФОРМАЦІЇ У ПЕРЕКЛАДІ”

2 лютого 2024 року на кафедрі германської філології та перекладознавства відбувся науково-методичний семінар “ТРАНСФОРМАЦІЇ У ПЕРЕКЛАДІ”

Тема науково-методичного семінару є актуальною і логічно доповнює комплексну науково-дослідницьку тему кафедри. На 2023-2024 н.р. заплановано проведення низки таких засідань. Під час проведення науково-методичного семінару професор Олександр ЄМЕЦЬ виступив із доповіддю, в якій було розглянуто актуальні проблеми граматичних та стилістичних трансформацій у перекладі. У дискусії та обговоренні активно взяли участь усі присутні члени кафедри. Вони висловлювали свої погляди, міркування, ділилися власним досвідом. Семінар дає змогу доповідачам поділитися власними надбаннями та розширити коло наукових інтересів усіх членів кафедри.