Неформальна освіта здобувачів освіти 1 року навчання

З ініціативи Ольги ТАРАСОВОЇ, доцентки кафедри германської філології та перекладознавства, здобувачі й здобувачки освіти 1 року навчання під час опанування дисципліни “Основи наукових досліджень” пройшли онлайн-курс «Академічна доброчесність». Курс складається з навчальних модулів «Що таке академічна доброчесність?», «Як уникнути плагіату? Рекомендації», «Роль оцінювання у формуванні академічно доброчесного середовища». Лектори курсу: Тарас Тимочко, координатор проекту «Проект сприяння академічній доброчесності в Україні» (SAIUP); Сергій Горбачов, перший освітній омбундсмен в Україні; Орися Демська, професор кафедри української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Валентина Галущак, доцент Луцького національного технічного університету; Єгор Стадний, директор аналітичного центру CEDOS.