Он-лайн курс «Базові правила безпеки у цифровому середовищі»

З 8.02.2021 року по 26.02.2021 р. З метою підвищення рівня обізнаності серед студентів Хмельницького національного університету щодо основних загроз в кіберпросторі та розвитку їхніх навичок із кібергігієни надано можливість проходження студентами інтерактивного он-лайн курсу «Базові правила безпеки у цифровому середовищі», доступ до якого надано в рамках співпраці Хмельницького національного університету з Представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку CRDF Global, (США). Доступ до курсу для студентів ХНУ відкрито на платформі CRDF Global (cybereducation.org). Курс був про базові правила безпеки в цифровому середовищі. Як безпечно користуватися флешками, комп’ютерами, телефонами, як розпізнати фейкові новини та ін.  Студенти нашої спеціальності, що успішно пройшли курс навчання отримали відповідні сертифікати.