Перекладацький квест для першокурсників – перший крок на шляху до яскравого студентського життя!

13 вересня 2021 року відбувся перший у новому навчальному році захід для першокурсниць та першокурсників – студентів спеціальності «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)»перекладацький квест, який підготували викладачі кафедри германської філології та перекладознавства доц. Тарасова О. В. і ст. викл. Дмитрошкін Д. Е.

Квест передбачав низку цікавих креативних завдань, під час виконання яких студенти поборолися за звання найбільш згуртованої команди, а також отримали сертифікати учасників, блокноти з логотипом Хмельницького національного університету й смачні солодощі. Звісно ж головною метою квесту було допомогти першокурсникам стати командою й відчути характерну для нашого університету дружню атмосферу. Квест вийшов захоплюючим, веселим і цікавим! Студенти змогли з користю провести час й відволіктися від студентських буднів.

Своїми враженнями ділиться староста 1 курсу, учасниця команди-переможниці Любов Магась: «Квест був дуже класним і цікавим! Я ще ніколи не брала участь у таких заходах, але тепер я відчула який це незабутній досвід. Завдання були і легкі, і складні водночас, але це гармонійно поєдналося у квесті. Квест був крутим не тільки через завдання, а й ще й через використання своїх знань англійської мови, бо ти одночасно граєш і вивчаєш щось нове, розкриваєш у собі нові здібності :)»

Тепер наші першокурсниці та першокурсники точно знають усі локації студмістечка, згуртувалися та краще пізнали одне одного!

Ласкаво просимо до нашої університетської родини!