Працюємо перекладачами на волонтерських засадах

Викладачі, студенти та випускники Хмельницького національного університету, а саме кафедри германьскої філології та перекладознавства брали активну участь у заходах, пов’язаних з візитом делегації зі штату Юта (США). Старший викладач кафедри германської філології та перекладознавства Денис Едуардович Дмитрошкін разом зі студентами 4го курсу – Вікторією Редько, Вікторією Качинською та Дмитром Міцюком забезпечували переклад під час візиту американської делегації.   Зокрема, Денис Едуардович Дмитрошкін разом зі студенткою Вікторією Редько працювали перекладачами у прямому ефірі телеканалу tv7+, де перекладали інтерв’ю у представників “August Mission”, сенатора штату Юта та голови обласної адміністрації. Студент Дмитро Міцюк здійснював переклад у шпиталі для ветеранів, забезпечуючи спілкування між персоналом лікарні, військовими, що проходять тут лікування, і гостями з Юти, допомагав провести візит до палат, відділень реабілітації та хірургії. Одногрупниця Дмитра, Качинська Вікторія, відвідала разом із делегацією гуманітарний центр в місті Старокостянтинів, де американські благодійники передали допомогу та поспілкувалися з людьми, які були змушені покинути свій дім через російську агресію. Окрім студентів 4 го курсу, до презентації Хмельницької області іноземним гостям була долучена студентка 3го курсу Успенська Ольга, яка озвучила відеоролик про Хмельниччину англійською мовою.

Кафедра також пишається своїми  випускниками, які були безпосередньо долучені до організації візиту поважних гостей з США. Так, Михайло Калінійчук вправно і на високому професійному рівні здійснював переклад офіційної зустрічі голови державної обласної ради Віолети Олександрівни Лабазюк із делегацією з Юти. Вадим Басистий, котрий є одним з перших випускників кафедри германської філології та перекладознавства, здійснював координацію та логістику делегації, забезпечував переклад і організацію зустрічей.

Таким чином, Хмельницький національний університет посприяв налагодженню міжнародних зв’язків Хмельниччини та ще раз довів, що він є провідним ЗВО, який забезпечує кадровий потенціал Хмельницької області та завжди готовий сприяти розвитку рідного краю.