Працюємо за моделлю COIL з Університетом прикладних наук UCLL (Бельгія)

Викладачі кафедри та студенти працюють за моделлю Collaborative Online International Learning (COIL). У рамках співпраці Хмельницького національного університету і Університету прикладних наук UCLL (Бельгія) у весняному семестрі 2023-2024 н.р. студенти 2-4 курсів спеціальності Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська беруть участь в освітньому курсі «Moving Minds: International Business» спільно зі студентами із Бельгії під керівництвом викладача Fleur Deboutte. Курс було розпочато із вступної лекції, де українські та бельгійські студенти мали змогу познайомитися, розповісти про себе, країну та свій учбовий заклад. У формі презентації студенти розповідали про Україну, життя в Україні, навчання в Хмельницькому національному університеті. Надалі активності передбачають роботи в малих групах, де наші студенти виконують завдання з курсу спільно із бельгійськими колегами. Завдяки участі в курсі, студенти: – отримають навики з участі в міжнародних проектах – покращать комунікативні навички, міжкультурні та мовні компетенції – набудуть досвіду роботи в команді По завершенню курсу, студенти отримають підтверджуючі сертифікати.