Представники Третьої штурмової у Хмельницькому національному університеті

2 квітня відбулась зустріч студентів із представниками Третьої штурмової бригади. На зустрічі були присутні студенти ФПА-20 та ФПА-21. Представник третьої штурмової бригади розповів про набір до їхньої бригади та ситуацію на фронті. Також, на зустрічі був присутній представник новітньої Організації Українських Націоналістів, яка стоїть на світоглядних засадах Української Державності та Європейської Традиції. Студенти уважно слухали та ставили запитання. Своїми враженнями поділилась студентка ФПА-21 Любов МАГАСЬ: «Запросити наших захисників на зустріч із студентами було гарною ідеєю. Саме завдяки таким зустрічам, у молоді підіймається патріотичний дух та розвивається національна свідомість. Я вдячна хлопцям за те, що вони поділись із нами своїм досвідом та відповіли на всі наші питання»