Славний ювілей професора Олександра ЄМЦЯ

15 листопада 2023 року виповнюється 70 років від дня народження відомого вченого-філолога, неперевершеного оптиміста, чудового педагога, наставника, просто шанованої людини – професора ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА ЄМЦЯ.

Олександр Васильович ЄМЕЦЬ – досвідчений викладач, який багато років навчає і передає свій багатий досвід студентам-перекладачам Хмельницького національного університету. Олександр Васильович – наставник і вихователь молодої зміни, який багато років плідно керує роботою студентського наукового гуртка. Під його керівництвом захищено чимало дипломних робіт.
Олександр Васильович – не лише видатний науковець і педагог, але й досвідчений перекладач, який володіє широкою ерудицією та творчою ініціативою, добре розуміє завдання сучасної освіти, віддає багато зусиль для її прогресу, впровадження у практику новітніх методів навчання. Завдяки високому професійному рівню, людяності й доброзичливості у стосунках, життєрадісності та оптимізму, великій душевній красі Олександр Васильович користується заслуженою шаною серед численних друзів, колег та студентів.
У день славного ювілею щиро бажаємо ювілярові міцного здоров’я, творчої наснаги, невичерпної енергії та нових здобутків!