Співпраця з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича

Співпраця з Чернівецьким національним університетом

імені Юрія Федьковича

13 квітня 2022 за запрошенням старшого викладача кафедри Рахімової О.К. онлайн-заняття з дисципліни «Практичний курс та практика перекладу другої іноземної мови (німецька мова)» провела доктор германської філології, професор, завідувач кафедри германського, загального та порівняльного мовознавства ЧНУ ім. Ю. Федьковича Кийко С.В.

Тема заняття: Німецька ментальність, спілкування з колегами (Deutsche Mentalität, Umgang mit den Kollegen). Під час заняття запрошена лекторка розповіла про особливості навчання в Німеччині, Австрії, Швейцарії. Студенти переглянули фільм «Mentalität» серії Deutschlandlabor (dw) і виконали багато інтерактивних вправ. Упродовж заняття було розглянуто також теоретичні і практичні аспекти вивчення німецької мови та акцентовано увагу на тенденціях розвитку сучасної німецької мови. Щиро дякуємо професору Кийко С. В. за цікаву зустріч та можливість розширити науковий світогляд наших студентів.