Співпраця з University of Essex

24 червня 2021 року за ініціативи проректора університету, професора Скиби К.М. відбулась зустріч викладачів кафедри германської філології та перекладознавства з колегами з Ессекського університету, Велика Британія.

У зустрічі взяли участь зав. кафедрою професор Ю.П. Бойко, професор К.М. Скиба, професор О.В. Ємець, доценти Ю.А. Купчишина та О.О. Мацюк, ст. викладачі Д.Е. Дмитрошкін та О.К. Рахімова. З британського боку були присутні ст. викладачі кафедри мови та лінгвістики Ессекського університету Клаудіа Елсдорф, Ігназія Посадіну та Лекса Олівера-Сміт. Темою зустрічі було встановлення партнерських відносин між нашою кафедрою та кафедрою британського університету, підписання угоди про співпрацю в рамках академічної мобільності викладачів та студентів, спільне проведення лекцій та конференцій.