Триває педагогічна практика магістрантів 2023

З 9 жовтня по 27 жовтня 2023 року студенти-магістри проходять педагогічну практику на базі Хмельницького національного університету, Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова та Гуманітарно-педагогічної академії.

Педагогічна практика – важлива складова системи професійної підготовки майбутніх перекладачів, яка є органічною частиною освітнього процесу й забезпечує поєднання теоретичної підготовки з практичною діяльністю у закладах вищої освіти. Педагогічна практика студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» є завершальним етапом у підготовці до професійної діяльності та засвідчує загальний рівень фахової, психолого-педагогічної і методичної компетентностей й впливає на остаточне професійне самовизначення майбутнього перекладача.

Ключовим завданням практики є навчити здобувачів освіти ефективно застосовувати теоретичні знання в умовах реального освітнього процесу, апробувати сучасні методи та прийоми підготовки майбутніх перекладачів у закладах вищої освіти, створити умови для усвідомлення професійної значущості набутих знань, виховати у магістрів прагнення до неперервного самовдосконалення.

Метою педагогічної практики є ознайомити студентів із методикою та загальними принципами організації навчання фахових дисциплін у ЗВО, професійними компетенціями викладача фахових дисциплін; сформувати навички самостійної організації навчального процесу, вміння обирати найефективніші види діяльності на занятті й розвинути уміння застосовувати отримані теоретичні знання на практиці та в процесі професійної діяльності.