У науковій бібліотеці тривають заняття з академічної доброчесності

20 червня 2023 року здобувачі та здобувачки освіти 1 року навчання спеціальності “Германська філологія та перекладознавство: англійська мова та друга іноземна мова” прослухали лекцію “АКАДЕМІЧНЕ ПИСЬМО. ПОШУК НАУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ”.
Лекція відбулася на замовлення кандидата пед. наук, доцента кафедри германської філології та перекладознавства Ольги ТАРАСОВОЇ у межах вивчення дисципліни “Основи наукових досліджень”.

Студенти ознайомилися з правилами оформлення посилань та списку використаних джерел, а також отримали практичні поради з пошуку наукової інформації (використання баз даних Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, пошукової системи Google Академія, інституційного репозитарію ХНУ та ін). Особлива увага була приділена сервісам з автоматизованого оформлення бібліографічних посилань. Провела заняття завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки Оксана БИЧКО.