Участь викладачів кафедри у вебінарі British Council

У четвер, 28 жовтня 2021 року, викладачі кафедри германської філології та перекладознаства долучилися до роботи вебінару «Як креативно навчати креативності? Практичні кейси», організованого British Council у рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України з метою розвитку креативності у студентів, обміну кращими практиками та фаховому обговоренню питань вдосконалення викладання і навчання у вищій освіті в Україні. Спікери вебінару поділилися прикладами, як вони у власній практиці застосовують креативність, дозволяючи студентам проявити свою творчість.

Катерина Єремєєва акцентувала на важливості адаптації завдань на розвиток творчості для різних груп студентів, продемонструвала роль формувального оцінювання на заняттях, а також ознайомила з різноманітними платформами для складання тестування та їх перевагами (студентоцентрований підхід, партнерські стосунки між викладачем та студентом, реалізація принципу активного навчання тощо). Один із запропонованих кейсів був покликаний дати відповідь на запитання: «Розбудити студента на першій парі – міф чи реальність?» Спікерка Наталія Лісова зосередилася на онлайн інструментах, які допомагають активізувати навчально-пізнавальну діяльність здобувачів освіти.

За словами фахівця у галузі освіти сера Кена Робінсона, «креативність зараз важлива в освіті не менше, ніж грамотність, і ми маємо надати їй саме такого статусу». Щиро дякуємо організаторам за свіжі актуальні ідеї, можливість удосконалити викладацьку майстерність й розширити діапазон креативних інструментів для занять зі студентами!