Урочиста посвята першокурсників у студенти ХНУ – 2024

1 вересня біля третього навчального корпусу відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти Хмельницького національного університету. Наша університетська родина стала ще більшою – це нове покоління майбутніх філологів-перекладачів.

Гімном України, хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятного знаку «Героям Слава!» присутні вшанували пам’ять захисників України – військових, наших студентів, випускників, співробітників та мирних жителів – усіх, хто віддав своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у боротьбі з російським агресором.

За традицією першим привітав першокурсників ректор університету Сергій Матюх. У вітальному слові він наголосив на безпечних і належних умовах для усіх учасників освітнього процесу, наявність 8 укриттів місткістю більше 4 000 осіб. Сергій Анатолійович побажав молоді стати конкурентними фахівцями, які в майбутньому будуть відбудовувати і формувати вільну, незалежну і соборну Україну. Подякував Збройним Силам України за можливість навчати та навчатись.

Зі щирими словами вітань звернулися декани факультетів та завідувачі відділів: Віталій Карпенко, Неля Подлевська, Олег Поліщук, Тетяна Говорущенко, Юрій Мудрик, Євгеній РудніченкоЄвген Павлюк, Тетяна Іванішена, Олена Петяк, давши першокурсникам свої дружні поради для досягнення успіху.

Молодь вже в новому статусі студентів познайомилась зі своїм деканом, завідувачем кафедри і науково-педагогічним колективом, які їм вручили головний документ студента – індивідуальний навчальний план студента.