Відкриваємо нові можливості: імпровізований Speaking Club із носієм мови!

29 листопада 2021 року студенти й студентки кафедри германської філології та перекладознавства отримали фантастичну нагоду поспілкуватися із Семом Абрамсом (Sam Abrams), американцем, волонтером Корпусу Миру, що наразі мешкає й працює в Україні.

Сем цікавий співрозмовник, викладач англійської мови, який встиг побувати у більше 40 країнах світу, але чи не найбільше прикипів серцем до України. Саме тут йому подобаються люди, смачний борщ та вареники. Сем люб’язно розповів про особливості життя на різних континентах, відмінності між студентами в Україні й за кордоном та відповів на низку питань зацікавлених студентів.

Серед найактивніших учасників розмови був Артем Голобородько (ФПА20), який поцікавився, які переваги й недоліки, на думку Сема, має життя в Україні порівняно із життям за кордоном.

Вікторія Редько (ФПА19) розпитала Сема про його стиль викладання англійської мови, сучасні методи й технології, які він використовує у своїй практиці.

Юлія Горгулько (ФПА20) поцікавилася, скількома іноземними мовами володіє Сем, та як саме й чому вирішив стати викладачем англійської.

Перелік питань від студентів виявився невичерпним, але, з огляду на обмеження у часі, зустріч довелося завершувати. Проте з оптимістичними планами на майбутнє: зробити такий Speaking Club хорошою традицією, й зустрічатися щомісяця, обговорюючи все нові й нові теми!