Вітаємо учасників та переможців олімпіади з англійської та німецької мов!

Вітаємо учасників та переможців олімпіади

з англійської та німецької мов!

18 листопада 2021 відбулася олімпіада з англійської та німецької мов серед студентів І-ІІІ курсів. За звання найкращих знавців англійської та німецької мов змагалися 14 учасників. З вітальним словом до студентів звернулася завідувач кафедри германської філології та перекладознавства проф. Юлія Бойко й побажала усім учасникам успіху, творчого натхнення й плідної праці.

Відповідальна за організацію олімпіади, ст. викладач Ольга Рахімова, розповіла учасникам про особливості роботи над виконанням конкурсних завдань в онлайн-форматі, наголосила на важливості дотримання часових рамок й побажала отримати задоволення від інтелектуальної й творчої боротьби за першість.

Учасники олімпіади змагалися у 5 секціях: переклад художнього твору (англ.), переклад науково-технічного тексту (англ.), переклад публіцистичного тексту (англ.), ділова кореспонденція (англ.), робота з німецькомовним текстом (читання, аудіювання). Роботи учасників викладачі оцінили як продумані, змістовні й творчі.

Переможцями стали:

1. Вiкторiя Коруняк (ФПА-20-1б) – секція «Переклад художнього тексту» (англ.)
  2. Олександра Сем’янів (ФПА-20-1а) – секція «Переклад науково-технічного тексту» (англ.)
  3. Аліна Сівко (ФПА-20-1а) – секція «Переклад публіцистичного тексту» (англ.)
  4. Альона Горбатюк (ФПА-20-1б) – секція «Ділова кореспонденція» (англ.)
  5. Анна Петришена (ФПА-19-1а) – секція «Робота з німецькомовним текстом» (читання, аудіювання)

Дякуємо всім за участь в олімпіаді! Пишаємося вашими успіхами й бажаємо невичерпної енергії та невпинного руху вперед до нових вершин!