Захист курсових робіт студентами IV курсу

З 2 по 9 червня 2021 року відбувався захист курсових робіт студентами IV курсу спеціальності 035.04 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно) на кафедрі германської філології та перекладознавства Хмельницького національного університету. Захист проходив у онлайн форматі з використанням сервісу ZOOM.

Відповідно до навчального плану студенти випускного курсу виконували наукові дослідження з дисципліни “Теорія перекладу”. Теми курсових досліджень студентів групи ФПА 17-1 охоплювали широке коло актуальних питань та проблем сучасного перекладознавства, а у фокусі вивчення були не лише тексти різних жанрів та стилів, зокрема художні, науково-технічні, офіційно-ділові та юридичні, а й різні види перекладу, зокрема аудіовізуальний.

У процесі відбувалося змістовне обговорення результатів студентських наукових досліджень, у якому взяли участь наукові керівники: завідувач кафедри, професор Ю.П.Бойко, професор О.В.Ємець, доцент Ю.А. Купчишина, доцент О.О. Мацюк, доцент О.В. Сєргєєва, викладач Д.Е. Дмитрошкін.

Головними критеріями оцінки під час захисту були науковий рівень, грамотність викладення матеріалу, переконлива аргументація та навички вести дискусію. Студенти продемонстрували належний рівень теоретичного мислення, вміння практично використовувати теоретичні положення, володіння матеріалом, уміння користуватися різними методами досліджень, самостійно аналізувати та робити висновки. Захисти проходили у плідній творчій та науковій атмосфері, що дозволило здобувачам вищої освіти отримати позитивний досвід наукового виступу.