Зустріч з кращими випускниками кафедри

10 березня 2018 р. відбулася надзвичайно приємна подія – зустріч із найкращими випускниками кафедри: доктором педагогічних наук, професором Катериною Скибою,  військовим перекладачем Вадимом Басистим та  керівником мовної школи “ENJOY” Михайлом Калінійчуком.

Сьогодні – це успішні, впевнені, самодостатні люди, котрі повертаються до рідної Альма-матер, аби поринути у спогади й зустрітися віч-на-віч із прекрасними часами свого студентства та викладачами, які допомогли їм знайти правильний життєвий шлях.

Урочистий захід відкрила завідувач кафедри професор Юлія Бойко, яка привітала присутніх зі святом та наголосила, що найбільшою радістю таких зустрічей залишається впевненість у тому, що усі випускники успішні та реалізовані, а також підкреслила, що сьогодні у стінах нашого університету вже не просто випускники, а стейкхолдери, кращі з тих, хто втілює у своїй професійній діяльності якість й ефективність здобутих знань та вмінь.

Запрошені випускники поділилися зі студентами досвідом навчання в університеті, розповіли про свої перші коки у професії та розкрили секрети кар’єрних успіхів. Результатом зустрічі стало вдосконалення освітньої програми “Германська філологія та перекладознавство: англійська мова та друга іноземна мова”. Після розмови із Вадимом Басистим, який працював перекладачем в АТО, було додано до переліку вибіркових дисциплін спецкурс із Військового перекладу та Перекладу медичної термінології, а за порадою Михайла Калінійчука – додано більше годин на практику англійської та німецької мов.