Розвиваємо науковий потенціал студентської молоді

Розвиваємо науковий потенціал студентської молоді

Незаперечним э той факт, що наукова робота студентів в умовах сьогодення є важливим складником університетської освіти. Вона сприяє формуванню наукового світогляду та особистісному професійному становленню, розвиває творче мислення та індивідуальні здібності, формує навички самостійної науково-пошукової роботи, залучає талановиту молодь до наукової роботи кафедри, сприяє вихованню та підготовці молодих учених.

Студентки 1 й 2 курсів спеціальності «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)» Марія Коваль, Анна Вознюк, Дар’я Коваль, Аліна Колосінська, Вероніка Кузін та Олександра Цапура взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «ДОСЛІДЖЕННЯ РІЗНИХ НАПРЯМІВ РОЗВИТКУ ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК», 26–27 листопада 2021 р., м. Львів http://www.fcenter.org.ua/index.php/konferencii.html та Всеукраїнській студентській науковій конференції «РОЗВИТОК СУЧАСНОЇ НАУКИ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ», 10 грудня, 2021 р. м. Дніпро https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/liga/issue/archive.

Студентки разом із науковим керівником доц. Тарасовою Ольгою Володимирівною підготували змістовні тези з актуальних проблем англійської філології та перекладознавства. Зокрема, Коваль Д. «Переклад асиндетичних іменникових словосполучень у науково-технічних текстах», Колосінська А. «Особливості перекладу інфінітиву та герундія (на матеріалі оповідань О’Генрі)», Tsapura O. «Key Grammatical Transformations in Translation of Media Discourse», Коваль М. «Англійський молодіжний сленг в інтернет-комунікації», Вознюк А. «Вербальні засоби впливу в англомовних медійних текстах: лінгвістичний та перекладацький аспекти», Кузін В. «Особливості перекладу англомовних фразеологізмів з компонентом кольору».

https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/liga/issue/view/10.12.2021-ukr

Участь у конференції виявилася корисним досвідом, оскільки дала змогу розширити науковий світогляд, отримати нові знання, долучитися до активного обговорення робіт інших учасників, залишивши власні коментарі на сторінці конференції. Атмосфера наукового обговорення, навіть дистанційного, сприяє активізації подальшої наукової роботи, співпраці між молодими науковцями, які належать до різних наукових шкіл і представляють різні заклади освіти, регіони, держави. Дякуємо організаторам за можливість долучитися до такого корисного та цікавого заходу! Як і завжди, безмежно раді досягненням наших обдарованих студенток!